Національний гірничий університет — відповідність Часу
Учасники олімпіади, зареєстровані на 31.03.2014

Прізвище, Ім'я, По-батьковіВищий навчальний заклад
1Кабанов О.О.Сумський державний університет
2Полозюков Р.О.Сумський державний університет
3Галаган О.А.Сумський державний університет
4Ананченко В.Ю.Національний гірничий університет
5Руссу О.І. Національний гірничий університет
6Панасенко Д.В.Національний гірничий університет
7Коваль О.Г. Національний гірничий університет
8Білик Ю.Ю. Національний гірничий університет
9Грищук К.М. Харківський національний університет радіоелектроніки
10Щербатенко В.С. Харківський національний університет радіоелектроніки
11Міщук В.В. Харківський національний університет радіоелектроніки
12Логін Т.Л.Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
13Грищук М.І.Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
14Слава Д.І.Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
15Дуда М.Е.Вінницький національний технічний університет
16Орлик П.В.Вінницький національний технічний університет
17Бороненко К.С.Донецький національний технічний університет
18Гарматенко І.О.Донецький національний технічний університет
19Пихно Е.В.Донецький національний технічний університет
20Запорізький В.В.Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
21Євсеєнко О.М.Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
22Сальніков Д.В.Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
23Чабан С.А.Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського
24Петіченко В.Ю.Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського
25Бояренцева Т.Ю.Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського
26Музика О.С.Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
27Солодова К.О.Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
28Кізіль А.О.Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
29Чернега Т.В.Житомирський державний  технологічний  університет
30Малахов Д.Ю.Житомирський державний  технологічний  університет
31Большой В.А.Житомирський державний  технологічний  університет
32Левченко В.А.Криворізький національний університет
33Миколенко А.В.Криворізький національний університет
34Тимошенко М.А.Криворізький національний університет

Зареєстровані учасники журі на 31.03.2014


Прізвище, Ім'я, По-батькові
Вищий навчальний заклад
1Хоменко Ю.Т.Національний гірничий університет
2Ткачов В.В.Національний гірничий університет
3Лисаченко І.Г.Харківський політехнічний інститут
4Дишлевий В.Г.СВ АЛЬТЕРА
5Голінько О.А.СВ АЛЬТЕРА
6Шаруда В.Г.Національний гірничий університет
7Проценко С.М.Національний гірничий університет
8Ткаченко С.М.Національний гірничий університет
9Міщеряков Ю.В.Харківський національний університет радіоелектроніки
10Чернишев М. М.Донецький національний технічний університет
11Караман Д. Г.Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
12Клочок А.Ю.Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»
13Харламенко В. Ю.Криворізький національний університет


© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт