Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Banner.png

Форма для надсилання відгуків

QR-код. Відгуки випускників.pngВідгуки випускників


IMG-da23387407032bed057efc5481b61229-V.jpgСергій Надточій

SMS group, інженер з автоматизації

Виробництво промислового обладнання

Я навчався на кафедрі автоматизації та комп’ютерних систем у 2004-2009 рр.

Навчання було цікаве, а найголовніше практичне. Усі дисципліни були тісно пов’язані між собою, тобто ми мали можливість вивчати один і той самий процес під різними кутами. Викладачі завжди поєднували теорію з практикою та детально роз’яснювали, як наші навички перенести у реальне життя, на реальне робоче місце. Тож по закінченню навчання, я швидко і легко приєднався до свого першого робочого проекту. Здобуті в університеті знання - міцний фундамент, на якому я побудував успішну кар’єру у провідній компанії світу. Дякую викладачам за іх сумлінну працю!


Володимир ШвецьШвець Володимир 

Software Developer, NXP Semiconductors Germany 

Компанія є лідером на ринку полупровідників. Відомі рішення: NFC чіпи, які викоростовуються для безпечних платежів. Чіпи для біометричних документів, Цифрова обробка сигналів для аудіо та інших систем. Мікропроцесори, АРМ рішення для автомобільної індустріі та багато іншого. Майже у кожному сучасному пристрої є складові від NXP Semiconductors.


Я навчався на кафедрі за програмою бакалавра та магістра за спеціальністю 151 - Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології. Співробітники кафедрі викладали матеріал максимально прозоро та зрозуміло для закріплення. Найважливіший момент це розуміння і кроки назустріч від викладцького складу у вигляді допомоги з матерілом, сдачі лабораторних, курсових ітд. Навіть коли дисципліна була не основною у доцента від завжди приділяв час для мене.

Керівництво завжди було, є та сподіваюсь, що буде і далі відкрите до зворотнього зв'язку з метою покращення рівня навчання. Постійні вдосконалення як навчального процессу, так і матеріального забезпечення кафедри - доказує рівень відповідальності завідуючого кафедри та коллег.

Програма навчання складена від основ до спеціалізованих дисциплін, як і усюди, але зв'язок с практичними виконаннями та роботою навчатися було набагато легше. З величезним теплом і повагю згадую навчання на кафедрі! Саме тут я отримав знання (hard + soft skills), які дали мені змогу рухатись далі на зустріч моїм академічним і кар'єрним цілям!


Ілля Колисниченко Ілля Колисниченко

Team-Lead IT department, VIS

Senior C++/JS/Python Developer, TechMango

C++ Teacher, ITEA

Здобував ступінь бакалавра та магістра за спеціальністю 151 - Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології з 2013 по 2018р.

Під час загальної автоматизації та комп'ютеризації навчання на кафедрі кіберфізичних та інформаційно-вимірювальних систем дозволяє отримати знання, які є необхідними та конкурентними для технічних фахівців. Саме для мене знання, які я отримав під час навчання стали "міцним фундаментом", який допоміг у подальшому професійному зростанні.

Сучасне технічне забезпечення, на чолі з професійним педагогічним складом створюють унікальну екосистему, яка сприяє підготовці спеціалістів, які цінуються як у компаніях України, так і за її межами.

Вважаю, що важливим є посилення співпраці університету з підприємствами через впровадження дуальної форми здобуття освіти з метою формування у здобувачів практичних навичок в умовах реального сектору виробництва і рекомендую розширювати та розвивати цей формат для здобувачів.

Щиро бажаю кафедрі подальших успіхів, а викладачам - тримати той рівень викладання, який вони заклали наразі.


Дмитро Трипутень.pngДмитро Трипутень

Старший IT консультант Capgemini Polska.

Capgemini є партнером багатьох постачальників нових технологій і володіє як ресурсами, так і спеціальними знаннями, що дозволяє швидко та комплексно впроваджувати послуги відповідно до потреб та очікувань клієнтів у динамічну цифрову епохуСтудент електротехнічного факультету з 1995 по 2000 рік.

Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. За п’ять років я зустрів багато чудових людей, які ніколи не відмовляли мені у допомозі та старались мені допомогти всім, чим можливо. Дякуючи кафедрі я навчився вчитися, що допомагає мені і зараз в такій галузі, що так дуже швидко розвивається як IT.


Турченко.jpgТурченко Кирило Володимирович

Системний адміністратор ТОВ "НФМ АГРО"

ТОВ «НФМ АГРО» першим в Україні отримав статус офіційного дистриб'ютора сільськогосподарської техніки Case IHВчився на кафедрі з 2006 по 2011 рік за спеціальністю 151 - Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології.

Кафедра дає актуальні знання та навички. Більшість викладачів кафедри є практикуючими спеціалістами. На кафедрі панує доброзичлива, дружня атмосфера. Це місце де всі всіх знають, завжди допоможуть. Я радий, що навчався саме тут, тому що отримав цікаві та практичні знання, купу позитивних вражень, і познайомився з чудовими та талановитими людьми з якими і досі тримаємо зв'язок.


Щербина.jpgЩербина Антон Іванович

ТОВ "Компас", Системний інженерРоки навчання 2006-2011. Спеціальність: 151 - Автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології.

Якщо б мені запропонували отримати освіту повторно, залюбки ще раз пройшов шлях становлення спеціаліста за напрямком автоматизаціі. Завдяки великій кількості практичних занять Ваші теоретичні знання стають гранітним фундаментом. Для будування Вашого майбутнього. Навчання за напрямком автоматизації дає велику кількість шляхів для подальшого розвитку. Тут Ви і інженер-електроник, і розробник ПЗ, і інженер за автоматизаціі, і проектувальник гідно-, повітряно-, механічних систем та механізмів. Також не можу не згадати доброзичливу атмосферу на кафедрі. І можливість співпраці на сумісних проектах з викладачами. І багато об'єднань та гуртків за інтересами.


Абрамов.jpgГеоргій Абрамов

Навчався на кафедрі АКС з 2009 по 2014 рік

Завдяки навчанню отримав дуже добрі знання у сфері IT та розробки ПО, почав з 2011 року працювати по спеціальності і працюю й досі, дуже вдячний викладачам за добре знання та любов до своїх предметів й передачі їх знань студентам, навчався з задоволенням, завдяки навчанню на цій кафедрі ви будете спецом у своїй галузі і не знатимете проблем з пошуком роботи
Торопцев Григорій, Art Engineering Inc., Software Developer

Я навчався на кафедрі автоматизації та комп'ютерних систем з 2015 по 2020. Освіта отримана мною на кафедрі надала мені можливість працювати та здобувати професійні навички у широкому спеткрі галузей як від безпосередньо інженерних так і пов'язаних білше з розробкою програмного забезпечення. Навчання було насиченим та цікавим, у значний частині завдяки профессіональній методичній роботі викладачів. Кількість практичних та теоретичних занятть були збалансовані так само як і обсяг загальних та спеціальних технічних предметів.

Я задоволений значним практичним ухилом у таких дисциплінах як електротехніка та мікропроцессорна техніка, саме вони розвили у мене інтерес до програмування та роботи з мікроконтроллерами. Також хочу відмітити можливість працівати над цікавим позачерговими проектами під керівництвом викладачів. Саме такі проекти, на мою думку, дають студентам чітке уявлення як застосовувати набуті знання та розвивають у необхідні навички для подальшого самостіного навчання.

Важливою вважаю також можливість участі студентів кафежри у міжнародних программах стажування. Набуття досвіду за кордоном дає можливість пропонувати нові ідеї проектів та методи навчання, до яких виклалачі завжди ставилися з інтересом на зацікавленістю. З особистого досвіду стажування на відповідній спеціальносиі в Іспанському університеті м. Хаен, можу сказати що у программі дисциплін можна було б додати більше тем в дисциплінах щодо інтелектуального аналізу інформації в системах автоматизації, наприклад основи роботи з алгоритмами штучного інтелекту та машинного навчання.Іванець Євген Вікторович 2012-2019 - ТОВ "Дніпрозв'язокбуд" (основний напрям - телекомунікації та комп'ютерні мережі), пройшов кар'єрний шлях від електромонтера до інженера й згодом - технічного директору. 2019-2022 - Android розробник (Java/Kotlin).

Я пішов на спеціальність "Автоматизація і комп'ютерно-інтегровані системи" у 2008 році, в 2012 отримав диплом бакалавра, в 2014 - диплом спеціаліста. Останні півтора роки виконував обов'язки старости групи. З досвіду навчання можу сказати, що велика кількість предметів, що нам викладали, так або інакше стала в нагоді у подальшій праці. Зокрема такі напрямки, як мікропроцесорна техніка та електротехніка, основи програмування, дискретна математика, використання програм для проектування й побудови мікросхем, допомагали мені у роботі. Після навчання в мене з них сформувався певний базис, який потім багато допомагав і в сфері телекомунікацій, і у сфері програмування. Процес навчання більш за все сподобався тим, що усі викладачі чудово ставились до студентів, за необхідністю надавали додаткові матеріали. Основна маса предметів, пов'язаних з програмним забезпеченням, відповідала своєму часу, сама програма навчання загалом була достатньо доступною. Зокрема у нашій групі після другого курсу не було такого, щоб когось виключили з групи за погану успішність (хіба що на першому курсі з групи пішли кілька хлопців, в яких були проблеми з успішністю). Окремо хочу висловити подяку усім викладачам, хто викладав у нашій групі (Кравченко Марина Олексіївна, Проценко Станіслав Миколайович, Бубліков Андрій Вікторович, Кожевніков Антон В'ячеславович та інші). Величезна їм подяка за працю, старання та усі ті знання, які вони нам передали!Відгук...


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт