Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Banner.png

Історія міжнародної співпраці

Важливою складовою діяльності кафедри кіберфізичних та інформаційно-вимірювальних систем є міжнародна діяльність, яка відбувається у вигляді розвитку міжнародних зв’язків з науковцями різних країн, участі у міжнародних наукових конференціях та організації міжнародних науково-практичних конференцій, співпраці з міжнародними організаціями.

Proff.jpgПрофесор Грулер читав лекції для студентів і співробітників НТУ «Дніпровська політехніка» про використання шинних технологій та Internet в автоматизації.

Кафедра має коопераційну угоду з Ройтлінгенським університетом з 1999 року. Професор Герхард Грулер від факультету техніки автоматизації і мехатроніки Ройтлінгенського університету і професор Віктор Ткачов від кафедри АКС Державного ВНЗ «НГУ» координували роботу по обміну студентами и молодими вченими, а також співробітництво в галузі спільних досліджень.

У межах співробітництва на кафедру КФІВС були передані сучасні технічні засоби автоматики та програмовані контролери CAN та Interbus з програмним забезпеченням.Міжнародна мобільність викладачів


Міжнародне співробітництво


Участь студентів кафедри у міжнародних семінарах та стажуваннях:
Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт